Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 85 | ID: 038085 |
DWURNIK Edward BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Kraków - Podgórze (2003) |
Technika: | gwasz, papier |
Wymiary: | 45,5 x 55 cm 72 x 80 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "2003 E. DWURNIK." Opisany p.d.: "KRAKÓW | PODGÓRZE" |
Cena wywoławcza: | 14000 zł |
Cena uzyskana: | 20000 zł |