Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 94 | ID: 038094 |
DWURNIK Edward BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Orzechy włoskie (2006) |
Technika: | olej, akryl, płótno |
Wymiary: | 33 x 41 cm 48 x 56 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "2006 E. DWURNIK" Opisany l.d.: "ORZECHY WŁOSKIE" Opisany na odwrocie: "2006 | E. DWURNIK | Orzechy włoskie | NR: XXIII | 216"; "3582" |
Cena wywoławcza: | 28000 zł |
Cena uzyskana: | 29000 zł |