Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 84 | ID: 038084 |
DWURNIK Edward BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Kraków (2009) z cyklu "Podróże autostopem" |
Technika: | olej, akryl, płótno |
Wymiary: | 110 x 150 cm |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "KRAKÓK 2009 | E. DWURNIK" Sygnowany i opisany na odwrocie: "2009 | E. DWURNIK | "KRAKÓW" | (RYNEK GŁÓWNY) |NR: IX - 1501 - 4223" Na odwrocie portret mężczyzny. Sygnowany i datowany p.d.: "E. DWURNIK | 6.03.2009" Praca jest wymieniona w spisie prac Edwarda Dwurnika pod nr 1501 w cyklu "Podróże autostopem", numer końcowy 4223. |
Cena wywoławcza: | 80000 zł |
Cena uzyskana: | 110000 zł |