XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki

 18 czerwca (wtorek) 2024 - godz. 18.30

godz. 10.00-18.00

LOT 84
ID: 038084

Tytuł:Kraków (2009) z cyklu "Podróże autostopem"
Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:110 x 150 cm
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "KRAKÓK 2009 | E. DWURNIK"
Sygnowany i opisany na odwrocie: "2009 | E. DWURNIK | "KRAKÓW" | (RYNEK GŁÓWNY) |NR: IX - 1501 - 4223"
Na odwrocie portret mężczyzny. Sygnowany i datowany p.d.: "E. DWURNIK | 6.03.2009"
Praca jest wymieniona w spisie prac Edwarda Dwurnika pod nr 1501 w cyklu "Podróże autostopem", numer końcowy 4223.

Cena wywoławcza:80000 zł
Cena uzyskana:110000 zł