HRYNKOWSKI Jan

HRYNKOWSKI Jan
LOT 58
ID: 038058

HRYNKOWSKI Jan BIOGRAFIA

Tytuł:Gęsi
Technika:olej, tektura
Wymiary:23 x 33 cm (w świetle passe-partout)
41 x 50,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "j. hrynkowski"