Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki
KRAUPE-ŚWIDERSKA Janina
LOT 90 | ID: 038090 |
KRAUPE-ŚWIDERSKA Janina BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Ideogramy |
| Technika: | gwasz, akwarela, papier |
| Wymiary: | 43,5 x 53 cm 71 x 79,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "J. Kraupe" PRACA NIEDOSTĘPNA | |