BRZESKI Janusz Maria

BRZESKI Janusz Maria
LOT 50
ID: 038050

BRZESKI Janusz Maria BIOGRAFIA

Tytuł:W loży
Technika:olej, karton
Wymiary:24 x 20 cm
46 x 40,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "J. MBrzeski | 46"
Praca jest reprodukowana w publikacji Andrzeja Wierzchowskiego Janusz Marja Brzeski (1907-1957) rysunki i obrazy (Kraków; s. 83).

PROWENIENCJA:
- zakup od rodziny artysty,
- kolekcja Jerzego Kurczyny.