Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki
SRZEDNICKI Konrad
LOT 96 | ID: 038096 |
SRZEDNICKI Konrad BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Martwa natura z kwiatami (1984) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 47 x 61,5 cm 59,5 x 73 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Konrad Srzednicki 1984" Opisany na blejtramie: "Konrad Srzednicki | 1984" | |