SRZEDNICKI Konrad

SRZEDNICKI Konrad
LOT 96
ID: 038096

SRZEDNICKI Konrad BIOGRAFIA

Tytuł:Martwa natura z kwiatami (1984)
Technika:olej, płótno
Wymiary:47 x 61,5 cm
59,5 x 73 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "Konrad Srzednicki 1984"
Opisany na blejtramie: "Konrad Srzednicki | 1984"