KOŁPANOWICZ Marcin

KOŁPANOWICZ Marcin
LOT 108
ID: 038108

KOŁPANOWICZ Marcin BIOGRAFIA

Tytuł:Koncert (2003)
Technika:pastel, tektura
Wymiary:57 x 72 cm
76,5 x 91,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "Marcin | Kołpanowicz | 2003"
Opisany na odwrocie: "MARCIN KOŁPANOWICZ | KONCERT, 2003"