Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki
SZCZERBIŃSKI Marian
LOT 56 | ID: 038056 |
SZCZERBIŃSKI Marian BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Zakole Wisły z widokiem na Wawel |
| Technika: | akwarela, gwasz, ołówek, papier |
| Wymiary: | 24,8 x 34,6 cm 37,5 x 47,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "MSZCZERBIŃSKI | KRAKÓW." | |
| Cena wywoławcza: | 1500 zł |
| Cena uzyskana: | 1500 zł |