XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki

 18 czerwca (wtorek) 2024 - godz. 18.30

godz. 10.00-18.00

SZCZERBIŃSKI Marian

SZCZERBIŃSKI Marian
LOT 56
ID: 038056

SZCZERBIŃSKI Marian BIOGRAFIA

Tytuł:Zakole Wisły z widokiem na Wawel
Technika:akwarela, gwasz, ołówek, papier
Wymiary:24,8 x 34,6 cm
37,5 x 47,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "MSZCZERBIŃSKI | KRAKÓW."

Cena wywoławcza:1500 zł
Estymacja:2000 - 3000 zł
złóż zlecenie