XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki

 18 czerwca (wtorek) 2024 - godz. 18.30

godz. 10.00-18.00

REKUCKI Michał

REKUCKI Michał
LOT 52
ID: 038052

REKUCKI Michał BIOGRAFIA

Tytuł:Na plaży
Technika:olej, tektura
Wymiary:97,5 x 70 cm
111,5 x 84,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Widoczne niewielkie uszkodzenie tektury (p.g.).

Cena wywoławcza:6000 zł
Cena uzyskana:9000 zł