Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki
WYGRZYWALSKI Feliks Michał
LOT 6 | ID: 038006 |
WYGRZYWALSKI Feliks Michał BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Nimfy na skale (1925) |
| Technika: | pastel, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 67 x 96,5 cm 84 x 115 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "F. M. Wygrzywalski 1925." | |
| Cena wywoławcza: | 18000 zł |
| Cena uzyskana: | 36000 zł |