XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki

 18 czerwca (wtorek) 2024 - godz. 18.30

godz. 10.00-18.00

WYGRZYWALSKI Feliks Michał

WYGRZYWALSKI Feliks Michał
LOT 6
ID: 038006

WYGRZYWALSKI Feliks Michał BIOGRAFIA

Tytuł:Nimfy na skale (1925)
Technika:pastel, papier naklejony na tekturę
Wymiary:67 x 96,5 cm
84 x 115 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "F. M. Wygrzywalski 1925."

Cena wywoławcza:18000 zł
Cena uzyskana:36000 zł