TRYBALSKI Paweł
LOT 88 | ID: 038088 |
TRYBALSKI Paweł BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Z cyklu "Fałdyliery" (2003) |
| Technika: | akryl, papier |
| Wymiary: | 28 x 33,5 cm 26,5 x 32,3 cm (w świetle passe-partout) 40,5 x 50,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.g.: "PAWEŁ TRYBALSKI 2003" Na odwrocie pieczątka autorska Pawła Trybalskiego. | |
- [2026-01-21] 51. Aukcja Dzieł Sztuki (3 II 2026) - katalog
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-08] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 10 II 2026
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |