XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki

 18 czerwca (wtorek) 2024 - godz. 18.30

godz. 10.00-18.00

PAPROCKI Ryho

PAPROCKI Ryho
LOT 111
ID: 038111

PAPROCKI Ryho BIOGRAFIA

Tytuł:Tetraptyk abstrakcyjny (2014)
Technika:technika własna, deska
Wymiary:27,5 x 27 cm (każdy)
55 x 55 cm (całość)
Uwagi:Sygnowany i datowany na każdej z czterech części: "R’14"
Kompozycja składa się z czterech osobnych części złączonych obecnie na jednej płycie.

Cena wywoławcza:2400 zł
Cena uzyskana:2400 zł