Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki
JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August
LOT 4 | ID: 038004 |
JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Na Helu (1937) |
| Technika: | gwasz, akwarela, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 25 x 34,6 cm 48,5 x 62,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "S. Jaxa | 1937" Na odwrocie pieczątka autorska Sotera Jaxa-Małachowskiego z odręcznym opisem obrazu. | |
| Cena wywoławcza: | 7500 zł |
| Cena uzyskana: | 9000 zł |