XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki

 18 czerwca (wtorek) 2024 - godz. 18.30

godz. 10.00-18.00

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August
LOT 4
ID: 038004

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA

Tytuł:Na Helu (1937)
Technika:gwasz, akwarela, papier naklejony na tekturę
Wymiary:25 x 34,6 cm
48,5 x 62,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "S. Jaxa | 1937"
Na odwrocie pieczątka autorska Sotera Jaxa-Małachowskiego z odręcznym opisem obrazu.

Cena wywoławcza:7500 zł
Cena uzyskana:9000 zł