Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki
BATRUCH Stanisław
LOT 104 | ID: 038104 |
BATRUCH Stanisław BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Rodzina (wg H. Daumier) |
Technika: | akryl, płótno |
Wymiary: | 73 x 65 cm |
Uwagi: | Sygnowany i opisany l.d.: "St. Batruch w/g. H. Daumier" Opisany na odwrocie: "Stanisław Batruch | Rodzina | w/g. H. Daumier | 73 x 65 cm. | acryl" |
Cena wywoławcza: | 1800 zł |
Cena uzyskana: | 1800 zł |