XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki

 18 czerwca (wtorek) 2024 - godz. 18.30

godz. 10.00-18.00

BATRUCH Stanisław

BATRUCH Stanisław
LOT 104
ID: 038104

BATRUCH Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Rodzina (wg H. Daumier)
Technika:akryl, płótno
Wymiary:73 x 65 cm
Uwagi:Sygnowany i opisany l.d.: "St. Batruch w/g. H. Daumier"
Opisany na odwrocie: "Stanisław Batruch | Rodzina | w/g. H. Daumier | 73 x 65 cm. | acryl"

Cena wywoławcza:1800 zł
Cena uzyskana:1800 zł