GAŁEK Stanisław

GAŁEK Stanisław
LOT 27
ID: 038027

GAŁEK Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Zima
Technika:olej, tektura
Wymiary:29 x 39,5 cm
41 x 53 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "ST. GAŁEK"