WÓJTOWICZ Stanisław

WÓJTOWICZ Stanisław
LOT 93
ID: 038093

WÓJTOWICZ Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Kobieta
Technika:olej, płyta
Wymiary:45 x 29,5 cm
49 x 33 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "S. Wójtowicz"