Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki
STAŃKO Leszek
LOT 35 | ID: 038035 |
STAŃKO Leszek BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Widok na Tatry (1970) |
| Technika: | olej, karton |
| Wymiary: | 24,5 x 35 cm 43 x 53 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i opisany p.d.: "LESZEK STAŃKO 4.X.1970 R"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |