STAŃKO Leszek

STAŃKO Leszek
LOT 35
ID: 038035

STAŃKO Leszek BIOGRAFIA

Tytuł:Widok na Tatry (1970)
Technika:olej, karton
Wymiary:24,5 x 35 cm
43 x 53 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i opisany p.d.: "LESZEK STAŃKO 4.X.1970 R"