Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki
STAŃKO Leszek
LOT 34 | ID: 038034 |
STAŃKO Leszek BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Jesień w Tatrach (1980) |
| Technika: | olej, płótno (luzem) |
| Wymiary: | 24 x 33,5 cm 45 x 55 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i opisany p.d.: "LESZEK STAŃKO | ZAKOPANE 1980 R." | |
| Cena wywoławcza: | 2200 zł |
| Cena uzyskana: | 6000 zł |