Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki
STAŃKO Leszek
LOT 32 | ID: 038032 |
STAŃKO Leszek BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Tatry zimą - słoneczny dzień (1978) |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 35 x 50 cm 52 x 66 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i opisany p.d.: "LESZEK STAŃKO | ZAKOPANE 1978 R." | |
| Cena wywoławcza: | 2600 zł |
| Cena uzyskana: | 4200 zł |