RUDOWICZ Teresa
LOT 102 | ID: 038102 |
RUDOWICZ Teresa BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Chrystus (1985) |
Technika: | akwarela, gwasz, pastel, papier |
Wymiary: | 29 x 22,5 cm (w świetle passe-partout) 48 x 40,3 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany ołówkiem p.d.: "t. Rudowicz" Datowany ołówkiem l.d.: "85 r" |
- [2024-06-04] XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki (18 VI 2024) - wyniki
- [2024-05-27] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 25 VI 2024
- [2024-05-14] Ryszard Lachman Członkiem Zarządu SAiMP
- [2024-05-09] XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki (21 V 2024) - wyniki
- [2024-05-08] Przyjmujemy obiekty na Aukcję Dzieł Sztuki - czerwiec 2024
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |