XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki

 18 czerwca (wtorek) 2024 - godz. 18.30

godz. 10.00-18.00

RUDOWICZ Teresa

RUDOWICZ Teresa
LOT 102
ID: 038102

RUDOWICZ Teresa BIOGRAFIA

Tytuł:Chrystus (1985)
Technika:akwarela, gwasz, pastel, papier
Wymiary:29 x 22,5 cm (w świetle passe-partout)
48 x 40,3 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany ołówkiem p.d.: "t. Rudowicz"
Datowany ołówkiem l.d.: "85 r"

Cena wywoławcza:3000 zł
Estymacja:4000 - 5000 zł
złóż zlecenie