GRYGNY Władysław

GRYGNY Władysław
LOT 68
ID: 038068

GRYGNY Władysław BIOGRAFIA

Tytuł:Portrety (obraz dwustronny) (1978-1980)
Technika:olej, akryl, technika własna, płyta
Wymiary:75 x 54,5 cm
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "GRYGNY 78" ("Portret z łasiczką")
Sygnowany i datowany p.g.: "GRYGNY 80" ("Portret z kwiatem")