Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki
GRYGNY Władysław
LOT 69 | ID: 038069 |
GRYGNY Władysław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Bez tytułu (Trzy postacie stojące tyłem) (1979) |
| Technika: | olej, akryl, emulsja, płótno |
| Wymiary: | 71 x 53 cm |
| Sygnowany i datowany l.d.: "GRYGNY79." Obraz wymieniany i reprodukowany w katalogu: Sonia Wilk, Władysław Grygny. Nieznany nikomu, katalog wystawy prezentowanej w dniach 20.11.2015-27.03.2016 w Muzeum Śląskim w Katowicach, Katowice 2016, s. nn. | |
| Cena wywoławcza: | 2200 zł |
| Cena uzyskana: | 3000 zł |