KARCZ Włodzimierz

KARCZ Włodzimierz
LOT 57
ID: 038057

KARCZ Włodzimierz BIOGRAFIA

Tytuł:Kraków - zestaw czterech prac
Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 40 cm/40 x 50 cm (każdy)
61,5 x 51,5 cm/51,5 x 61,5 cm (z oprawą każdy)
Uwagi:Sygnowany i opisany p.d.: "Karcz | 5.05." ("Zakole Wisły z widokiem na Wawel")
Sygnowany i opisany l.d.: "Karcz | 6.05." ("Salwator - widok na Klasztor Sióstr Norbertanek i Wawel")
Sygnowany i opisany p.d.: "Karcz | 6.05." ("Kazimierz - widok na kościół Bożego Ciała")
Sygnowany i opisany p.d.: "Karcz 6.05" ("Ulica Kanonicza")