Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki
KARCZ Włodzimierz
LOT 38 | ID: 038038 |
KARCZ Włodzimierz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Halny (1999) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 65 x 50 cm 76 x 61 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Karcz | 99" Na odwrocie oprawy nalepka autorska z opisem obrazu. | |
| Cena wywoławcza: | 2400 zł |
| Cena uzyskana: | 2800 zł |