WALCZAK Zdzisław

WALCZAK Zdzisław
LOT 67
ID: 038067

WALCZAK Zdzisław BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż tatrzański (1981)
Technika:gwasz, papier
Wymiary:15 x 30 cm
23,7 x 38 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "Z Walczak | 1981"