Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki
WALCZAK Zdzisław
LOT 67 | ID: 038067 |
WALCZAK Zdzisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż tatrzański (1981) |
| Technika: | gwasz, papier |
| Wymiary: | 15 x 30 cm 23,7 x 38 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Z Walczak | 1981"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |