WALCZAK Zdzisław

WALCZAK Zdzisław
LOT 66
ID: 038066

WALCZAK Zdzisław BIOGRAFIA

Tytuł:Polana Jamy w Dolinie Chochołowskiej (1985)
Technika:gwasz, karton
Wymiary:31,5 x 41,6 cm
38 x 49 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "Z. Walczak | 14.V.1985"
Opisany ołówkiem śr.d.: "Polana Jamy"
Opisany na odwrocie: "Polana Jamy | 14.V.1985 | ZWalczak"