Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIX Aukcja Dzieł Sztuki
TRUSZ Iwan
LOT 4 | ID: 039004 |
TRUSZ Iwan BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Sosny na wietrze |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 26,5 x 20,8 cm 36 x 28 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Iw. Trusz" Widoczne ubytki malatury w górnej części obrazu. | |
| Cena wywoławcza: | 5500 zł |
| Cena uzyskana: | 8000 zł |