Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIX Aukcja Dzieł Sztuki
BRZESKI Janusz Maria
LOT 71 | ID: 039071 |
BRZESKI Janusz Maria BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Martwa natura z portretem antycznym (1940) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 58 x 39 cm 62 x 42,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.g.: "jMBrzeski | 940" PROWENIENCJA: - kolekcja Andrzeja Wierzchowskiego, - kolekcja prywatna. | |
| Cena wywoławcza: | 3600 zł |
| Cena uzyskana: | 4800 zł |