Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIX Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 8 | ID: 039008 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Jesienna przejażdżka (1921) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 48 x 60 cm 59,5 x 72,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak 1921." Widoczne przetarcia warstwy malarskiej oraz wybrzuszenie tektury. | |
| Cena wywoławcza: | 6000 zł |
| Cena uzyskana: | 10000 zł |