Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIX Aukcja Dzieł Sztuki
WÓJTOWICZ Stanisław
LOT 94 | ID: 039094 |
WÓJTOWICZ Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Złotowłosa |
| Technika: | technika własna, kreda olejna, tektura |
| Wymiary: | 14 x 9 cm 23 x 17,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "S. Wójtowicz" Datowany p.d.: "950" | |
| Cena wywoławcza: | 1100 zł |
| Cena uzyskana: | 1100 zł |