Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIX Aukcja Dzieł Sztuki
ŻURAWSKI Stanisław
LOT 54 | ID: 039054 |
ŻURAWSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Śpiąca |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 65 x 50 cm 73,5 x 58 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.g.: "St. Żurawski" | |
| Cena wywoławcza: | 6500 zł |
| Cena uzyskana: | 8500 zł |