Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIX Aukcja Dzieł Sztuki
GROTT Teodor
LOT 6 | ID: 039006 |
GROTT Teodor BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Martwa natura na tarasie |
| Technika: | akwarela, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 33 x 46,5 cm (w świetle passe-partout) 55 x 67 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Teod Grott" Opisany p.d. [nieczytelne] | |
| Cena wywoławcza: | 2800 zł |
| Cena uzyskana: | 4000 zł |