Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIX Aukcja Dzieł Sztuki
KORECKI Wiktor
LOT 31 | ID: 039031 |
KORECKI Wiktor BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Zimowa noc |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 25 x 35 cm 42 x 51 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "WIKTOR KORECKI." | |
| Cena wywoławcza: | 2800 zł |
| Cena uzyskana: | 3200 zł |