Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIX Aukcja Dzieł Sztuki
BOROWICKI Władysław
LOT 15 | ID: 039015 |
BOROWICKI Władysław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Wesele krakowskie |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 50 x 69,5 cm 60 x 80 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "W. Borowicki" | |
| Cena wywoławcza: | 3000 zł |
| Cena uzyskana: | 3000 zł |