Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIX Aukcja Dzieł Sztuki
ĆWIKLIŃSKI Zefiryn
LOT 36 | ID: 039036 |
ĆWIKLIŃSKI Zefiryn BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Limba w Tatrach (1929) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 35 x 30,5 cm 45,5 x 42 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Z. ĆWIKLIŃSKI | 1929" | |
| Cena wywoławcza: | 2200 zł |
| Cena uzyskana: | 3000 zł |