Krakowski Dom Aukcyjny®40. Aukcja Dzieł Sztuki
RYCHTER-JANOWSKA Bronisława
LOT 8 | ID: 040008 |
RYCHTER-JANOWSKA Bronisława BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Szlachecki dworek (1946) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 17,5 x 24 cm 26 x 31 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "B. RYCHTER-JANOWSKA. | 1946" Opisany na odwrocie: "Szlachecki dworek | zniszczony przez okupantów rok 1946 | BronisRychter-Janowska." | |
| Cena wywoławcza: | 7500 zł |
| Cena uzyskana: | 8500 zł |