Krakowski Dom Aukcyjny®40. Aukcja Dzieł Sztuki
STAROWIEYSKI Franciszek
LOT 84 | ID: 040084 |
STAROWIEYSKI Franciszek BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Akt siedzący (1996) |
| Technika: | ołówek, papier |
| Wymiary: | 28,5 x 20,3 cm (w świetle passe-partout) 42,7 x 32,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany monogramem wiązanym l.śr. Datowany l.śr.: "1696" Do rysunku dołączony certyfikat autentyczności wydany przez syna artysty - Jana Mikołaja Biberstein-Starowieyskiego. | |
| Cena wywoławcza: | 2600 zł |
| Cena uzyskana: | 3800 zł |