Krakowski Dom Aukcyjny®40. Aukcja Dzieł Sztuki
SZCZYGLIŃSKI Henryk
LOT 21 | ID: 040021 |
SZCZYGLIŃSKI Henryk BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Słoneczniki |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 49,7 x 55 cm 64 x 68,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "H.Szczygliński" | |
| Cena wywoławcza: | 14000 zł |
| Cena uzyskana: | 14000 zł |