Krakowski Dom Aukcyjny®40. Aukcja Dzieł Sztuki
PIEŃKOWSKI Ignacy
LOT 24 | ID: 040024 |
PIEŃKOWSKI Ignacy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż z rzeką |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 37,5 x 58,5 cm 48 x 69 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Ign Pieńkowski" Lokalnie widoczne spękania warstwy malarskiej. | |
| Cena wywoławcza: | 5000 zł |
| Cena uzyskana: | 8000 zł |