KOTOWSKI Jan Erazm

KOTOWSKI Jan Erazm
LOT 33
ID: 040033

KOTOWSKI Jan Erazm BIOGRAFIA

Tytuł:Ułani na patrolu
Technika:olej, tektura
Wymiary:50 x 67,5 cm
63 x 80 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "Jan Kotowski"