Krakowski Dom Aukcyjny®40. Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 31 | ID: 040031 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Strzelcy - epizod z wojny (1937) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 29,5 x 39 cm 39 x 49 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Jerzy Kossak | 1937" Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z herbem rodu Kossaków i ręcznie wpisanym numerem "1226" oraz pieczątka artysty z potwierdzeniem autentyczności obrazu [słabo widoczne]. | |
| Cena wywoławcza: | 15000 zł |
| Cena uzyskana: | 17000 zł |