Krakowski Dom Aukcyjny®40. Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 29 | ID: 040029 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Wesele góralskie (1942) |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | 49 x 69,5 cm 66 x 87 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "Jerzy Kossak | 1942" Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z herbem rodu Kossaków oraz pieczątka artysty z potwierdzeniem autentyczności obrazu. |
Cena wywoławcza: | 12000 zł |
Cena uzyskana: | 31000 zł |